Lezecká Revue

Aktivní pobyt ve slovenském aquaparku Tatralandia

Více než dvacítka tobogánů, přes patnáct bazénů, termální prameny a spousty atrakcí. Přesně toto je moderní aquapark Tatralandia. Pro hovoří nejen vybavenost areálu, ale i velmi jednoduchá a rychlá doprava na místo. Vaše cesta začíná u československých hranic, u kterých se lze pohodlně napojit na slovenskou dálnici D1. Ta nás během dvou hodin pohodlné cesty provede okolo Malé Fatry a zavede až k Liptovskému Mikuláši.

Liptovský Mikuláš plný možností

Samotný Liptovský Mikuláš je maličké městečko uprostřed nedotčené slovenské přírody. Jeho výjimečnost mu poskytuje okolí. V blízkosti vyvěrají na povrch termální prameny, které daly vzniknout modernímu aquaparku. Nedaleko se zároveň tyčí vysoké kopce, které jsou celou zimu pokryty sněhem. Toho využili vášniví lyžaři a na kopcích vyrostlo obrovské středisko s více než deseti krytými lanovkami. Místní využili zájmu a v současné době není problém najít desítky ubytování v Liptovském Mikuláši, kvalitních restaurací a dalších služeb určených pro přijíždějící návštěvníky.

Největší lákadlo Liptovského Mikuláše

Největším lákadlem Liptovského Mikuláše je ovšem moderní aquapark Tatralandia. Své služby staví tak, aby vyhovovaly skutečně každému. Mladí lidé ocení spousty tobogánů, skluzavek, provazových drah, horolezeckých stěn a příležitostí k vodnímu sportu. Dospělí návštěvníci jsou uneseni wellness nádechem celého areálu. V bazénech se nacházejí masážní lůžka, z trysek vystřikuje horká voda a vodopády lehce masírují unavená záda.

Mnoho návštěvníků si je vědoma, jaké možnosti jim celé městečko nabízí a tráví zde více dnů po sobě. K tomuto účelu na místě vyrostlo Holiday Village pro ubytování v aquaparku Tatralandia. V areálu se nacházejí samostatné chaty a apartmány pro celé rodiny.
Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.