Lezecká Revue

Odpočinek u Malé Fatry

Na kraji slovenského národního parku Malá Fatra se nachází malé zapomenuté městečko – Rajecké Teplice. Leží právě ve středu Rajecké doliny, obklopené nedotčenou přírodou a nádechem starého způsobu života ve spojení s přírodou. Vše pouhou hodinu a půl cesty od českých hranic.

Od horských kol až po masáže

Místní lidé nezaspali a v okolí se nachází dostatek aktivit pro celý týden. V hotelu Aphrodite se nabízí půjčovna horských kol, díky které se můžete vydat objevovat okolní místa právě v sedle jednoho z nich. Zastánce aktivního odpočinku potěší venkovní tenisové kurty, golfové centrum a případně i blízké stáje. Ty nabízejí jízdu jak v ohradě, tak i možnost volné projížďky slovenskou přírodou. Skutečný odpočinek vám ovšem nabídnou místní lázně. Moderně vybavené lázně s bazény, saunami, fitness, léčivými koupelemi a případně i minerálními prameny.

Ubytování v rodinném penzionu i luxusním hotelu

Ubytování Rajecké Teplice je pro každého na míru. Pro návštěvníky, kteří cestují na vlastní pěst, se zde nacházejí malé rodinné penziony. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici hotely a pro lázeňské hosty luxusní komplexy, vybavené pro kvalitní odpočinek a relaxaci. Příkladem toho je hotel Diplomat, ve kterém jsou k dispozici vnitřní bazény, fitness, parní sauny a i venkovní tenisové kurty.

Ať již se vydáte na Slovensko za odpočinkem, sportem nebo poznáváním překrásné přírody, jistě vás okouzlí nádherná atmosféra. Osobitý ráz, zatím neobjeveného místa, ve vás zůstane ještě dlouho po návratu.
Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
adoplnil: Petr, 28.03.2016
Honzo, moc hezký fotky! :-)
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.