Lezecká Revue

Adam Ondra aspiruje na sportovce roku 2014

International World Games Association (IWGA) vyhlásila anketu o nejlepšího sportovce roku 2014. Mezi aspiranty je i náš Adam Ondra, samozřejmě za sportovní lezení.
Hlas mu můžete dát na webu: www.theworldgames.org

IWGA vynikla v roce 1980 jako nevládní a nezisková mezinárodní organizace. Byla založena podle švýcarského práva. IWGA spravuje Quadriennale a multidisciplinární sportovní akce na Světových hrách.

Hlavním cílem IWGA je rozvíjet popularitu sportů členských federací, s cílem zlepšit jejich důležitost prostřednictvím vynikajících sportovních úspěchů.

International World Games Association je organizace uznaná Mezinárodním olympijským výborem (MOV).

Světové hry jsou mezinárodní sportovní akce jež se koná jednou za čtyři roky. Neolympijské sporty a disciplíny ji mají jako náhradu za olympijské hry. Sportovní lezení je na the World Games od roku 2005.

Podle: IWGA a Wikipedie


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.