Lezecká Revue

Kranj, za 14 dní další závod Světového poháru.

Slovinský Kranj 15. - 16.11. 2014 bude hostit další závod Climbing Worldcup. Za Čechy budou závodit Iva Vejmolová, Eliška Vlčková, Tomáš Binter, Martin Jech, Roman Kučera a Adam Ondra.

V celkovém rankingu IFSC Climbing Worldcup 2014 je Adam Ondra na 5. místě, před Ramónem Julianem Puigblanquem. První pozici bude obhajovat Jakob Schubert (AUT), druhou Romain Desgrandes (FRA) a třetí Sean McColl (CAN).
Mezi ženami je v celkovém hodnocení na prvním místě Jain Kim (KOR), na druhém místě Magdalena Röck (AUT) a na třetím Mina Markovič (SLO).

ifsc-climbing.org


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.