Lezecká Revue

Reinhold Messner se 17.září dožil 70 let.

Reinhold Messner se 17.září dožil 70 let. Narozeniny oslaví v kruhu přátel na neznámém místě v Dolomitech. Pro veřejnost pak bude otevřena výstava v 6. Messnerově Muzeu od 16.listopadu 2014. Otevření výstavy bylo původně plánováno na den Messnerových narozenin, ale příprava se opozdila.

Výjimečný horolezec, dobrodruh, cestovatel a spisovatel Reihold Messner v roce 2003 založil sérii pěti muzeí Messner Mountain Museum, na různých místech v Itálii. Pro výstavu k jeho 70-tinám pak má být zřízeno v pořadí šesté muzeum. Jeho návrh a vybudování má na starosti tým architektů pod vedení irácké architektky Zaha Hadid.

Podle Montagna.tv


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.