Lezecká Revue

Freedom of Movement 7c, Sicílie

Freedom of Movement, název vícedélkového 7C na Sicílii, je inspirován jednou z podstat lezení. Možností svobodné volby, jak velké riziko jsme ochotni ještě přijmout. Zda dnes vůbec riskovat při lezení, nebo ne. Je to jen naše věc, jak se rozhodneme. Tahle možnost volby, je výdobytek západní civilizace, na kterou někdy nadáváme.

Pětidélkovou linku za 7C poprvé přelezli Lukas Binder a Florian Hagspiel v roce 2013. Pro odjištění použili vedle skob a nýtů také tradicionalistické prostředky. Vše dali volně, až na třetí délku.


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.