Lezecká Revue

Rock Junior a Rock Masters

VII. Rock Junior
7.- 8.6. 2008 proběhne v italském Arcu the European Youth Climbing Days. 7. ročník největšího lezeckého festivalu mladé generace lezců, od 5 do 13.let. Nejmladší lezci a ostatní rodinní příslušníci mají možnost poznat lezení jako zábavný a bezpečný sport.

XXII Rock Master
6.9. - 7.9. 2008, bude Arco hostit další z velkých lezeckých svátků. Tradiční již 22. ročník Rock Master je soutěží nejlepších lezců světa. Mezi pozvanými je i Tomáš Mrázek.

Den pen před zahájením, v pátek 5.září, proběhne 2. ročník Arco Rock Legends, předávání lezeckých Oscarů podpořené cenami Salewa Rock Award a La Sportiva Competition Award.

Více na: rockmaster.com

img1


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.