Lezecká Revue

Galéria Ganku, krásná ledová linka v centrální části

Ve Vysokých Tatrách v centrální části Galerii Ganku je krásná nová ledovo-mixová linka Centrálny ľad M7+, WI6+. 30.12.2012 ji za 9 hodin přelezla OS trojice Nyéki, Sabovčík a Kadlečík. Přelez věnovali památce Dina Kuráně.

Výstup Centrálny ľad má všechno, co si od zimní cesty můžeme přát. Ve spodní části mixové délky které přechází ve střední části v led a ledový rampouch. Suchá délku M7+ v horní třetině stěny pak celému výstupu přidává na vážnosti. V cestě byly ponechány štandy a v klíčové délce dvě skoby.

Fotky a report z výstupu


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.