Lezecká Revue

La Dura Dura 9b+, další majstrštyk Adama Ondry

Houževnatý Adam Ondra vylezl jako první již druhé 9b+. Šlo o dlouhodobý projekt ve španělské oblasti Oliana, který teď nese jméno La Dura Dura (The though though, Houževnatě houževnatě). Chris Sharma to oznámil na jedné ze sociálních sítí.

Podle Adama Ondry je The though though náročností lezení srovnatelné s Change 9b+, zatím nejtěžší cestou na světě, kterou Ondra přelezl v roce 2012 v norském Flatager.

La Dura Dura 9b+ (A.Ondra, 2013) se vedle Change 9b+ (A.Ondra, 2012) dostala do klubu dvou nejtěžších sportovních cest na světě.

Zdroj sociální síť.

Zpráva vydána za podpory PojisteniDoAlp.cz


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.