Lezecká Revue

Fontainebleau, petice za zachování dialogu mezi lezci a úředníky

Lezci ztratili, snad jen dočasně, možnost hájit své zájmy ve Fontainebleau, francouzské boulderové oblasti u Paříže.

Nedávné nešťastné úřední rozhodnutí totiž vyřadilo Sdružení outdoorových aktivit, kde jsou zastoupeni také lezci, z poradního výboru, kde společně se zástupci Natura 2000 hájí svoje zájmy. Hrozí tak postupné omezování lezení ve Fontainebleau, významné boulderové oblasti Evropy.

Pokud chcete, aby lezci mohli znovu hájit svoje zájmy ve Fontainebleau, přidejte svůj podpis k petici Appel aux amis de Bleau.

Natura 2000 je soustava chráněných oblastí Evropy, která má zabezpečit ochranu živočichů, rostlin a typů přírodních stanovišť, jež jsou z evropského pohledu nejcennější, nejvíce ohrožené, vzácné či omezené svým výskytem jen na určitou oblast.


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.