Lezecká Revue

Sokolčí, nástupová varianta přitvrdila Munchies

V roce 2010 na jihočeském Sokolčí vznikla cesta Munchies obtížnosti 9 (7A bouldrových). První dva přelezy se tenkrát zadařily Cyrilu Kratochvílovi a Lukáši Hammerschmiedovi.

Dva roky uplynuly a o něco silnější a lezecky ještě více rozpinkaný Cyril Kratochvíl se po návratu z Yosemit znovu objevil pod nástupem Munchies. Tentokrát zkusil variantu nástupu,... a povedla se. Munchies tak mají nástupovou variantu obtížnosti okolo 7B+ bouldrových a celková obtížnost cesty vzrostla na 9+ možná 9+/10- .

Obtížnost je potřeba ještě povrdit a nebo změnit. Pokud se o to chcete pokusit, podívejte se na následující video, ať vidíte do čeho lezete. Podívat se samozřejmě mohou i ostatní.

Podle blogu teamlanovka.blogspot.cz


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.