Lezecká Revue

V důchodu lezeckým profíkem

Kdo si v mládí nestihl vybudovat kariéru sportovního lezce, ať odevzdaně nevěší svůj maglajzpytel na hřebík. V důchodu (pokud se ho v Čechách dočká), bude mít na lezení času dostatek.

Podobně to udělal 56 letý Ital Bepe Catellini, který začal lézt teprve před patnácti lety. Před rokem zanechal svého zaměstnání a začal se naplno věnovat lezení. 5 dní v týdnu leze a jeho trénink začíná přinášet první úspěchy. Po třech cestách za 8a a dvou 8a+ nedávno on-sajtoval cestu la spada di Damoclès, 7C+ .
Na důchodce to myslím není špatný výkon.

Zdroj: 8a.nu


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.