Lezecká Revue

28. ročník Memoriálu Josefa Psotku

Již 28. ročník Memoriálu Josefa Psotku se uskuteční 12. - 14. 10. 2012 na Horskom hoteli Sliezsky dom pod Gerlachem ve Vysokých Tatrách.

Přihlásit se můžete od 15.8. do 11.10 na bežecké stránce www.beh.szm.sk.

Ubytování v Tatrách je možné na Sliezskom dome.

Vyplňenou prihlášku doručte nejpozději do 11.10. 2012 na adresu Ing. Ľudmila Mešterová, Fábryho 42, 040 22 Košice, tel.: 0905 628 895, nebo mailem na: rony.mester@gmail.com.

Ukončení prezentace na Sliezskom dome je v pátek 12.10.2012 o 23.00 hod.. Po tomto termínu v sobotu do 7.30 hod. už jen účastníci předem přihlášení a se zaplaceným startovným.

Startovné uhradte do 8. 10. 2012 na účet pořadatele: HK Slávia STU BA, Poštová banka, číslo účtu: 20113133/6500 , variabilní symbol je datum narození. Zahraniční účastníci mohou provést úhradu v hotovosti při prezentaci.

TRAŤ:
Sliezsky dom - Poľský hrebeň - Zbojnícka chata - Priečne sedlo - Téryho chata - Zamkovského chata – Hrebienok – Sliezsky dom. Kategorie ženy a veteráni nad 50 – skrácená trať: přes Zbojnícku chatu na Hrebienok.

ČASOVKY :
I. Sliezsky dom - Poľský hrebeň
II. Zbojnícka chata - nástup do žľabu do Priečneho sedla
III.Hrebienok – Sliezsky Dom

Každý účastník soutěže musí mít batoh, vhodnou obuv s vibramovou podrážkou, cepín nebo lyžiařské hůlky, větrovku, rukavice a vhodné zimní oblečení.

Po dobu závodu jsou soutěžící pojištení na záchranné práce a domácí také na úraz. Upozorňujeme na nutnost pojištění na pohyb v horách!

Letošní XXVIII. ročník Memoriálu Jozefa Psotku je zařazený do Malokarpatského pohára v horskom behu 2012.

Pozvánku na Memoriál Jozefa Psotku vám přinesla cestovní kancelář www.kiskatravel.sk


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.