Lezecká Revue

Parkování ve Skaláku u Koupáku.

Včera 10.5. proběhlo v Sedmihorkách jednání se zástupci obce, majitelů pozemků, lezců, policie ČR, lesů ČR a CHKO. Řešilo se také opakované nepovolené parkování na příjezdové komunikaci a u hospody Na Koupáku. Na tzv.trojúhelníku kde cesta z aleje odbočuje do Lázní Sedmihorky a ke Koupáku, je dopravní značka zákaz vjezdu. Neporušujte prosím tento zákaz. Nejezděte do zákazu a neparkujte podél cesty k hospodě a u hospody.

Parkovat se může v aleji podélně tak, aby se neomezil prostor obousměrné komunikace. Další možnost parkování bude snad v brzké době na louce na trojúhelníku. V aleji naproti odbočce do kempu je odbočka na panelovou cestu, pojedete po ní a vpravo.

Věřím že vás tato drobnost neodradí od lezení ve Skaláku a budete tyto věci dodržovat, respektovat ať nedojde ke zbytečným konfliktům.

Mějte se a díky, Miroslav Bojsa Dědek


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.