Lezecká Revue

Music of Chance na Kirchkogel

Music of Chance je název čerstvého prvovýstupu rakouského lezce Hansjörg Auera. Auer cestu vylezl během pěti únorových dnů (2012) v doté doby neprostoupené stěně Kristallwand na Kirchkogel (3280m) v Ötztalských Alpách v Rakousku.

První přelez Music of Chance lezl Auer se svými bratry Vitusem a Matthiasem, a také s Ben Lepsantem, Elias Holzknechtem a Berti Gleirscherem.

Při výstupu používali závěsnou postel ze které fixovali délky. Následující den vždy pokračovali od konce fixů ze dne předešlého.
Hansjörg Auer lezl na prvním všechny délky ve skalní části stěny za 6c A3 i počáteční mixy za M6.

Více na: hansjoerg-auer.at


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.