Lezecká Revue

GI opouští Poláci

Krutá zima a časté sněhové bouře v posledních dnech donutily polský tým, aby vyklidil své pozice pod GI. Poláci jsou po Rusech na K2 druhým týmem, který ukončil expedici v zimním Karakoramu.

Ani u ostatních týmů nedošlo k velkým posunům směrem k vrcholům jimi dobývaných osmitisícovek. Předpověď počasí na příští dny navíc nevěští nic dobrého.

Ve hře zatím zůstávají Simone Moro a Denis Urubko na Nanga Parbatu, Španělé Alex Txikon a Carlos Suarez na GI a mezinárodní tým Gerfrieda Göeschla také na GI.

Podle Explorersweb.com


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.