Lezecká Revue

V Paralelním světě na Great Trangu

Rusko-ukrajinský ženský tým vylezl v severozápadní stěně Great Trango v pákistánském Karakoramu nový směr s názvem Parallel world.

Výstup Paralením světem trval Marině Kopteva, Anně Yasinskay a Galině Chibitok 38 dní permanentního pobytu ve stěně. Za tu dobu postavili 9x závěsnou postel a potýkali se s obtížemi kolem 7b/A1.

Více o výstupu na: russianclimb.com

První výstup na hlavní vrchol Great Trango Tower v oblasti Baltoro v pákistánském Karakoramu se povedl Američanům Galen Rowell, John Roskelley, Kim Schmitz, Jim Morrissey a Dennis Hennek v roce 1977.


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.