Lezecká Revue

Příběhy tradicionalismu z Lakeland.

Uvádíme třídílný film Traditional Tales of Lakeland climbing, který nabízí pohled do světa tradicionalistických výstupů v anglickém Lake Districtu. Jezerní oblast, Lake District je považována za kolébku skalního lezení v Anglii.

Na dokumentárním filmu Traditional Tales of Lakeland climbing spolupracovali Dom Bush ze společnosti Land and Sky Media a lezci Mike Przygrodzki, Stuart Wood, Adam Hocking a James McHaffie. Ve filmu je také rozhovor s Dave Birkettem a Leo Houldingem.

The Lake District, někdy také The Lakes nebo Lakeland, je hornatý region v severozápadní Anglii, který je oblíbeným místem nejen pro výletníky a horolezce, ale proslavil ho mimo jiné také romantický básník 19. století William Wordsworth.

I.část

II.část

III.část


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.