Lezecká Revue

Laviny v českých horách

Krkonoše
V posledních dnech napadlo v hřebenové části Krkonoš až 50 cm nového sněhu. Za působení silného JZ až Z větru se sníh ukládá především na závětrných svazích - tvorba sněhových převějí a polštářů. Tendence lavinového nebezpečí: setrvalá. Platí třetí stupeň lavinového nebezpečí z 5-ti dílné mezinárodní stupnice!

Lavinová předpověď pro Krkonoše

Jeseníky
Na starou vrstvu sněhu se v posledních dnech uložila vrstva nového sněhu 30 cm silná a na závětrných svazích působením větru ještě silnější. Stabilita sněhové pokrývky se tudíž zhoršila. Platí druhý stupeň lavinového nebezpečí

Lavinová předpověď pro Jeseníky


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.