Lezecká Revue

Ice Climbing Festival 2011 v Kanderstegu

Tradiční Ice Climbing Festival v Kanderstegu ve Švýcarsku proběhne 7. až 9. ledna 2011. Sraz je v Gemmi Lodge v Kanderstegu .

Mezinárodní festival nabídne účastníkům open závody v ledovém lezení, setkání s nejlepšími lezci v ledu, různá slide show a především příležitost si pořádně zalézt v ledopádech a drytoolových cestách v okolí Kanderstegu.

V pátek večer proběhne přednáška bratrů Simona a Samuela Anthamatenových, na které představí svoje slideshow Small Climbers-Big Mountains.

Na sobotu je připraven film a fotky belgického bigwalového a sportovního lezce a také hudebníka Nico Favresse. Jeho show nese název Big Wall Jamming.

Více informací se dozvíte zde.

img1


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.