Lezecká Revue

Jaro je tady

Ačkoli musíme podle kalendáře na jaro ještě počkat, tak nedělní Roviště vypadalo jinak. Jarní počasí tam o víkendu udeřilo plnou silou.

Historický teplotní rekord pro neděli 24.2. byl naměřen v Českých Budějovicích, kde teploměry ukázaly až 21°C. Není tedy divu, že na Roviště přijeli i lezci z Budějovic.

Místo příjemného povltavského chládku je však čekalo vedro, které v sektoru Highlander dosahovalo teplot nad 25°C na slunci.

Lezci postupně zaplnili všechny sektory a začali si po letošní zimě znovu připomínat pohyb po skále. Ten se od lezení na umělých stěnách přece jenom liší.

Podívejte se na několik fotek a zkuste uhádnout co se na nich leze a kdo leze.

img1
Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.