Lezecká Revue

Lezení, hudba a jízda plachetnicí

Na tři měsíce trvající big wallovou expedici vyrazil belgický tým ve složení Nico Favresse, Olivier Favresse, Sean Villanueva a Ben Ditto.

Chtějí prozkoumat panenské velké stěny západního pobřeží Grónska.
Vedle vybavení nutného pro výstupy ve velkých stěnách, mají s sebou také hudební nástroje, které je v posledních letech doprovázely na všech významných bigwallových expedicích.

Vzpomeňme na jejich minulou expedici, kterou trefně nazvali Asgard Jamming. Název objasňuje trailer k filmu, který na Baffinech natočili.

Za prvovýstup The Belgarian (VI 5.13 A1), na jižní věž Mount Asgard získali v kategorii Big Wall ocenění Golden piton od amerického časopisu Climbing.

Tak jako minulý rok i letos bude znít panenskou pustinou Arktidy keltské jammování.


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.