Lezecká Revue

Festivaly Cyklocestování

Zdravime nadšence cestování a cykloturistiky.

Další festivaly Cyklocestování jsou před námi. Už ted o víkendu 6.-7.2. se uvidíme ve Frýdku-Místku a o týden později 13.-14.2. v Hradci Králové. V programu je spousta dobrodružství, krásných fotografií a výborné zábavy.

Novinkou a zpestřením programu bude křest fotografických knih česko-rakouské dvojice Motani. Kmotry knih budou horolezec Libor Uher, ktery vylezl legendární K2, a cyklocestovatelé Honza Galla a Martin Stiller.

Promítat nám letos přijedou např.: svérázný cyklotremp Honza Vlasák, biker Ruda Růžička, cyklocestovatel Martin Stiller, koloběžkáři Olda Kostka a Broňa Nagel či cestovatelská rodinka Podivínských, kteří jeli s dětmi na kolech až do Afriky.
Specialitou v letošním programu je unikátní audiovizuální diashow manželů Motani z Duhové Afriky. Ti všichni a mnozí další se budou starat o výbornou atmosféru již ověřené tradiční akce. Neváhejte a přijeďte.

V priloze posilame kompletni programy. Podrobnější informace naleznete na www.cyklocestovani.cz.

Tesime se na viděnou.

Team festivalu CYKLOCESTOVÁNÍ

Pozvánka Frýdek Místek

Pozvánka Hradec Králové

Renáta Stillerová
Tel: 00420/605/848347
E-mail: stillerovarenata@seznam.cz
www.cyklocestovani.cz

img1


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.