Lezecká Revue

Blíží se uzávěrka soutěže Expedičního fondu

Blíží se uzávěrka 3. kola soutěže o 224 000,-Kč, kterou vyhlašuje Expediční fond cestovatelského portálu HedvabnaStezka.cz a Klubu cestovatelů Karavanseráj.
Výsledky budou zveřejněny i na Lezecké Revue.

Expediční fond podporuje cestovatelské, horolezecké, vodácké a další expedice a humanitární či výzkumné projekty - vždy pokud obsahují prvek dobrodružství nebo objevování.

Finanční, materiální a mediální podpora se rozděluje dvakrát ročně ve veřejné soutěži, do které může svůj projekt přihlásit kdokoliv.

Expediční fond může také podpořit filmy, knihy či výstavy, které jsou výsledkem těchto expedic.

Dvakrát za rok je ve veřejné soutěži vybíráno několik projektů, kterým jsou rozděleny peníze a věcné dary. Na výběru se rovnou měrou podílí všichni přispěvatelé do Expedičního fondu.


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.