Lezecká Revue

Aktuality ze světa sportovního lezení

Adam Ondra je od 15. července v Jihoafrické republice na Petzl Rock and Road Tripu, kde je pro něj připraven 19 denní program lezení, boulderingu, slideshow a setkání s místními lezci.

Jehny Lavarda, třetí žena světového rankingu přelezla Supermaratonu 8b v Arcu.

Belgičan Nicolas Favresse je dalším lezcem, kterému se podařilo vylézt jednu z cest alpské trilogie šestidélkový Silbergeier 8b+ ve švýcarském Rätikonu.

Adriene Triboute, čtrnáctiletý syn Jibe Tribouta vylezl svoje první 8b, cestu Spider cochon ve Verdonu. 48 letý Jibe je i přes úspěchy svého syna stále nejsilnějším lezcem rodiny. V letošním roce už vylezl Les intermutants du spectacle 8b+ v St. Leger.

Zdroj: internet.


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.