Lezecká Revue

Adamova smršť na Kalymnosu

Pouhých pět dní lezení na Kalymnosu by Adama Ondru posunulo na třetí místo ve světovém rankingu vedeném na webu 8a.nu. Samozřejmě v případě, že by do té doby nevylezl vůbec nic.

Adam dal během pěti dní: 9a (+) - za 4 dny, 8c+ OS, dvě 8c+ na druhý pokus, 8c flash, 8b+ OS a tři kousky za 8b OS. Některé cesty však považuje za lehčí než se uvádí. Srovnává je totiž s některými cestami ve Frankenjuře a od Huberů, které jsou pro Adama Ondru etalony pro určitou obtížnost.

Názor, že posouvá lezení na novou úroveň však Adam odmítá přijmout. Říká, že v poslední době leze zejména pro radost a 'čísla' pro něj nejsou tak důležitá.

Podle: 8a.nu


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.