Lezecká Revue

Nová horoškola v Ruzyni

Kdo jsme:

Jsme parta lidí z Prahy sdružující lezce, horolezce, horochodce a podobně naladěné lidi. Nejsme komerční horoškola, nejde nám o to naučit někoho pár základů a vypustit do světa s průkazkou ČHS. Chceme z Vás nováčků vychovat lidi kteří s námi budou jezdit lézt a na další akce. Webstránky na podívání jsou www.sweb.cz/h.o.r.a.l  - no nových se intenzivně pracuje.

Koho hledáme:

Samostatné jedince starší 18-ti let, kteří mají zájem o lezení a hory. Během dvou let tě naučíme základům lezení na stěně, na skalách, v ledu a také základům bezpečného pohybu v horách a  první pomoci. Vyžadujeme vysokou míru vlastní aktivity, iniciativy. Pomůžeme Vám vytvořit lezecké dvojky a pak bude hodně na Vás pod naším dohledem.

Věříme, že ti můžeme předat mnoho dovedností a znalostí. Předpokládáme, že získáme nového kamaráda,  který obohatí naší partu :-) Hra na kytaru či jiný nástroj výhodou.

Maximální počet lidí v horoškole je 6 – 16 a to stylem kdo dřív přijde ten dřív mele. Takže v případě, že máte zájem tak napište email že dorazíte, ať Vás zařadíme do pořadí a jsme na Vás připraveni.

První schůzka bude 17. února na umělé horolezecké stěně v Ruzyni ( www.stena-ruzyne.com) od cca 19:00 a pak bude záhy pokračovat v nedaleké restauraci, aby se probrali důležité detaily. Horoškola bude probíhat o cca 5-ti víkendech během roku 2009 a několika odpoledních školeních na stěně v průběhu března/dubna. Více informací bude na první schůzce.

Předpokládaná cena za první rok je 2500,-Kč splatná na účet do 3 dní po úvodní schůzce. ( student do 25 let - sleva 500,-Kč )

KONTAKT
Kuba Frinta 603 157 515 kuba@patriot-travel.cz 
       Jirka Skot    604 603 101 jkskot@seznam.cz


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.