Lezecká Revue

Dámské trio na Kwangde Lho

Ines Papert z Německa, a kanaďanky Audrey Gariepy a Jen Olson jsou nyní v Nepálu, kde se pokusily o výstup severní stěnou Kwangde na vrchol Lho 6187m.

Původně zamýšlely vylézt novou cestu s nástupem vlevo od výstupu Breashears-Lowe z roku 1982. Pro špatné sněholedové podmínky ve stěně se nakonec pokusily vylézt alespoň kombinaci japonské a španělské cesty.

Po velmi studeném bivaku , asi 300m pod vrcholem Lho, se rozhodly pro přerušení výstupu. Zda do cesty znovu nastoupí, aby výstup dokončily je závislé na vývoji podmínek ve stěně.

Více na: winterinnepal.blogspot.com


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.