Lezecká Revue

Začalo 4. kolo soutěže Expedičního fondu

Venku svítí sluníčko a většina z vás má před sebou teprve své letní cesty. Ale pokud plánujete dobrodružnou výpravu na podzim či zimu, již nyní zbystřete pozornost: právě bylo otevřeno 4. kolo soutěže o podporu Expedičního fondu!

Cestovatelské projekty budou tentokrát soutěžit celkem o 202 tisíc korun. Šanci získat příspěvek mají projekty různého zaměření od expedic po výzkum a humanitární akce.

Zúčastnit se mohou nezávislí cestovatelé, horolezci, vodáci, speleologové, prostě každý, kdo se vydává na výpravu s prvkem dobrodružství a/nebo objevování.

Zdůrazňujeme, že o příspěvek Expedičního fondu mohou usilovat pouze projekty, které zatím nebyly realizovány a uskuteční se až po vyhlášení výsledků soutěže. Předtím, než začnete sepisovat vaši přihlášku, si proto pečlivě přečtěte pravidla soutěže.

Ve 4. kole Expedičního fondu účastníci soutěží o finanční a také o materiální podporu věnovanou sponzory. Vítězné projekty navíc získají mimořádnou publicitu v partnerských médiích.

Sponzory 4. kola Expedičního fondu jsou:
- Evropská cestovní pojišťovna, která navíc zdarma pojistí všechny vítězné projekty,
- český výrobce špičkového sportovního oblečení HUMI Outdoor
- geografický magazín Koktejl
- Klub cestovatelů Karavanseráj 
- outdoorový obchod Sambarsport

Jak se přihlásit?
Soutěžit se svým cestovatelským projektem může každý. Poslat projekt je velmi jednoduché - stačí dvě strany A4. Jak na to?

Přečtěte si pravidla soutěže a sepište podle nich váš projekt. Pošlete ho na adresu projekty@expedicnifond.cz, a to nejpozději do pondělí 30. června 2008, 24:00. Projekty ale posílejte raději dříve - zvýšíte tím své šance, neboť členové komise vás budou mít čas požádat o případné doplňující informace. 

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne do 31. srpna 2008. Vítěze oznámíme také na stránkách Hedvábné stezky a mailem zúčastněným žadatelům.

Vítězné projekty vybírá Komise Expedičního fondu sestavená z partnerů a spolupracovníků Expedičního fondu. Jsou to lidé, které spojuje zájem o cestování a poznávání různých zemí a kultur.
Pro inspiraci se můžete podívat, kdo vyhrál v předchozím kole.

Všem partnerům Expedičního fondu děkujeme. Jsou to firmy, které chtějí podporovat dobré věci ve svém okolí.

Těšíme se na vaše projekty! 

Kontakty pro vaše dotazy:
David Gladiš, zakladatel Expedičního fondu, david.gladis@hedvabnastezka.cz

Další informace nawww.expedicnifond.cz

Bohdana Rambousková


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.