Lezecká Revue

Melloblocco 2008 - výsledky

Vítězem mezinárodních boulderových závodů Melloblocco 2008 se stal Adam Ondra se ziskem šesti jokerů (boulderů). Šestým boulderem Anthropos 8b ve Val di Mellu se dostal do čela závodů a nikdo jej už nepřelezl.

S pěti bouldery pak skončili na dalších místech Tomáš Mrázek , Michelle Camanati, Mauro Calibani, Guillaume Clarion-Mondet, Gabri Moroni a Balint Kamvas.

Mezi ženami zvítězila se šesti bouldery rakušanka Barbara Zanergl, na druhém místě skončila Giulia Gianmarco a na třetím Jenny Lavarda

Další výsledky a informace

Zdroj: purebouldering.cz


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.