Lezecká Revue

Srbsko a Roviště do mobilu

LEZENÍ DO MOBILU - lezecké průvodce pro Android

Průvodce a knihy v eshopu Lezecké Revue

Nejkrásnější cesty na písku

Jde o netradiční zpracování lezeckého průvodce: výběr (celkem 223) nejkrásnějších lezeckých cest obtížnosti V – VIIc v oblastech Hruboskalsko, Prachovské skály, Tisá, Rájec a Ostrov.
Každá cesta je zvlášť vyfocena a zakreslena do fotografie červenou čarou. Součástí průvodce jsou autorské mapky. Celobarevné provedení na křídovém papíře.

Autor: Jana Bejčková
Formát: A5, šitá plus lepená vazba
Stran: 192
Vydání první: 12/2015

Cena : 320 Kč + poštovné

V Eshopu

Roviště do mobilu

Lezecký průvodce žulovou oblastí u Vltavy. Jde o historicky první vydání českého lezeckého průvodce na Roviště pro mobilní telefony s operačním systémem Android.
Je použitelný od verze Android 4.0.1 (Ice Cream Sandwich, 2011). Obsahuje fotografická topa všech 15 sektorů, popisy jednotlivých cest a popis oblasti včetně přístupových map. Všechna data jsou uložena v paměti telefonu, aplikace nevyžaduje přístup na internet. Průvodce byl vydán v roce 2015 vydavatelstvím AppClimbing.com ve spolupráci s webem LezeckaRevue.cz.

Cena : 47,19 Kč.

Ke stažení na Google Play

Vesec

Bouldrový průvodce. Oblast Vesec se táhne od Lučního potoka k Císařově kameni. Bouldery z hrubozrného granitu připomínají horninu Jizerských hor. Některé obtížné boulderproblémy byly přelezeny ještě před rokem 2009. Potom dochází k rozvoji většiny směrů.

Průvodce obsahuje fotky boulderů se zakreslenými liniemi. Oba sektory, Green a Vesecký Yosemit s více než 200 boulderproblémy na 60 kamenech, jsou podrobně rozkresleny včetně nákresů jednotlivých linií.

2.aktualizované vydání 2013.
Autorem průvodce je Ondřej Mastik.
Spolupracovali Ondřej Šnopl, Dalibor Muráň a další.

Cena : 180 Kč + poštovné

V Eshopu

PRACHTEL aneb život na niti

Nonkonformní životní příběh horolezce, umělce Petra Prachtela zpracovaný Borisem Hlaváčkem do knihy plné fotografií.

Petr Prachtel, jeden z nejlepších českých a československých horolezců. Po otci Němec, po matce Rakušan, prožil za války dramatické dětství. Je všestraným umělcem, krásně kreslí, maluje a miluje vážnou hudbu.
Má na svém kontě více než 2600 prvovýstupů, se svojí ženou Zorkou byl také vícemistr ČFSR v běhu dvojic na 100km,...více v knize.

Cena : 300 Kč + poštovné

V Eshopu

Na Annapúrnu

Začtěte se do příběhu starých chlapů ze Skaláku, kteří se v roce 1969 vydali na historicky první českou expedici do Himálaje. Text je záměrně ponechán v původním znění prvního vydání z roku 1972. Kniha je doplněna spoustou dobových černobílých fotografií.
Jde o druhé vydání z roku 2010.

Cena : 250 Kč + poštovné

V Eshopu


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.