Lezecká Revue

Melloblocco 2008

Necelé dva týdny zbývá do začátku největší boulderingové soutěže Melloblocco 2008, která se koná 8.-11.května v kamenném bludišti ve Val di Mello, Val Masinu v Itálii.

V současné době je nahlášeno více než 1200 boulderistů z celého světa, asi o 250 více než ve stejnou dobu minulý rok
Z tohoto počtu je 167 neitalských závodníků.

Z České republiky je zatím přihlášeno asi 19 lezců. Mezi nimi jsou například Jiří Přibil, Martin Čermák a Čechoslovák Andrey Chrastina.

Hlavní pořadatel a sponzor soutěže firma La Sportiva se snaží zajistit účast nejlepších lezců - boulderistů světa kterými jsou například Francouzi Anthony Lamische a Jerome Mayer, dále Adam Ondra z Čech který zvítězil v posledním ročníku Petrohradského padání, nebo Italové Mauro Calibani, Cristian Brenna, Jenny Lavarda a další.

Zdroj: planetmountain.com

img1


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.