Lezecká Revue

Pomozte také Gokyo Namaste lodge

Jak jste jistě zaznamenali, Nepál postihlo zničující zemětřesení. Možná jste stejně jako my poslali nějaké peníze charitativním organizacím a možná si stejně jako my říkáte, že byste raději pomohli kokrétním lidem...Máte příležitost...

Gokyo Namaste lodge, kde jsme před výstupem a po něm trávili mnoho času, a kde jsme si majitele velmi oblíbili už neexistuje. Zemětřesení jí srovnalo se zemí. A nejen to. Didi, majitelka lodge utrpěla vážná zranění hlavy a potřebuje pomoc lékařů, která v této zemi není levná.

Rozhodli jsme se tedy, že našim přátelům pomůžeme a tímto vyhlašujeme sbírku na pomoc těmto konkrétním lidem. Jak pomoci? Jsou dvě možnosti, obě postavené na důvěře v naší partu.

1. Převeďte peníze na náš soukromý účet. Číslo účtu - 1197189015/3030. Jako variablilní číslo uveďte 6103 (výška Mt.Abi :-)). Po skončení sbírky (26.5.) tyto pomocí služby Western Union (http://www.intercash.cz/pobocky.asp?IDKraj=8), odešleme přímo rodině vlastnící Namaste Lodge.

2. Přijďte na promítání, které je v rámci Budějovického Majálesu zdarma a které si dalo za cíl, oslovit návštěvníky promítání a požádat je o finanční dar se stejným účelem.

Promítání se uskuteční 26.5. od 19:00 v Cafe clubu Slavie.

www.facebook.com/events/1402007683457472/

Předem moc děkujeme nejen za případnou pomoc, ale také šíření této zprávy, či informace o promítání...

Děkujeme

S pozdravem/Kind regards
Martin Kleštinec


Komentáře a doplnění:
Přidej komentář
Předchozí Další ()
Rezervujte si to nejlepší ubytování na Slovensku. Vybrat si můžete v oblíbených letních destinacích Podhájska ubytování a Velký Meder ubytování.
U nás si zaručeně užijete tu nejlepší dovolenou na Slovensku, která umí být plná relaxu a oddechu při termálních bazénech.
Chorvatsko dovolená. Levné ubytování v Chorvatsku s kontakty na majitele. Soukromé apartmány na Jadranu.
Co s sebou na hory? Kompletní nabídka oblečení, vychytávek a vybavení do hor na www.cestovnipotreby.cz.
Nejlepší ubytování na Slovensku naleznete v lokalite Podhájská ubytování
Vyhledejte si tipy na výlet v Česku podle Vašich představ. Zda Vás zajímá historie nebo turistika, atrakce najdete v každém koutě ČR. I v nejvyhledávanějších turistických lokalitách jako jsou tipy na výlet Špindlerův Mlýn nebo výlety Praha a okolí.


Logo_LV
Nejkvalitnější horolezecké lano vybírejte na Lanexu!
Proficyklodresy.cz Užijte si cyklo výlety po celý rok díky kvalitnímu vybavení na kolo.